Catering dietetyczny w Trójmieście

Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez Majsterkowicz » środa, 25 marca 2020, 14:36

Cześć, polećcie coś dobrego, smacznego, zdrowego z dostawą do domu, skoro mamy akcję #zostańwdomu.
Majsterkowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela, 19 stycznia 2020, 14:39

Postprzez » środa, 25 marca 2020, 14:36

 

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez SIS » wtorek, 31 marca 2020, 13:44

Ja korzystam z cateringu Miód Malina (uwaga są dwie takie firmy, ja korzystam z tej co działa w 50 miastach w PL w tym właśnie w 3mieście). Żarło dobre, dostawa na czas. Nie wiem jak teraz przed świętami, sama będe dzwonić się dowiadywać.
SIS
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 4 lutego 2020, 10:48

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez Majsterkowicz » środa, 1 kwietnia 2020, 13:39

A możesz przybliżyć z jakiej diety korzystasz i jakie są przykładowe dania?
Majsterkowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela, 19 stycznia 2020, 14:39

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez SIS » piątek, 3 kwietnia 2020, 15:05

Jestem na diecie bez laktozy 2000kcal.
Na śniadanie jest np. pasta z awokado, pełnoziarniste pieczywo, kiełki roślinne i słonecznika
Drugie śniadanie: sałatka z kurczaka, warzyw i grejfruta
Obiad: Kasza, gulasz pieczarkowy, buraczki
Podwieczorek: pudding z mleka roślinnego, ryżu z mango
Kolacja: łosoś z warzywami na parze z małymi pomidorkami

Oczywiście to nie wszystkie składniki tych dań bo są jeszcze dodatki jak płatki migdałów itp.
Naprawdę smacznie robią chociaż ja bym bardzie soliła, teraz soli mam mniej, bo niezdrowo :)
SIS
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 4 lutego 2020, 10:48

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez Majsterkowicz » piątek, 3 kwietnia 2020, 16:06

Jeśli tego pieczywa rano jest dużo a nie tylko kromka to przyznam, że bardzo dobrze to brzmi :D
Majsterkowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela, 19 stycznia 2020, 14:39

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez SIS » czwartek, 23 kwietnia 2020, 17:20

Cóż, ilość kromek zależy od kaloryczności diety. Ale nie licz na więcej niż na dwie :lol:
A tak serio to na początku diety będziesz głodny, bo będziesz przyjmował mniej kalorii i organizm będzie się o nie dopominał. Być może będzie w tym dopominaniu się uciążliwy. Ale na pewno dasz radę. Pij wodę :lol:
SIS
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 4 lutego 2020, 10:48

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez kierr » piątek, 24 kwietnia 2020, 07:54

Nie tylko w Trójmieście można znaleźć dobry i sprawdzony catering dietetyczny . Ale myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz coś idealnie dopasowanego dla siebie. Ja w każdym bądź razie korzystam z tego cateringu https://dietly.pl/catering-dietetyczny/laziskagorne i jestem bardzo z ich usług zadowolona. Także może poszukasz na ich stronie i sprawdzisz bo być może w Twojej okolicy mają swoją siedzibę. Bo według mnie jest to jeden z lepszych cateringów z jakich korzystałam
kierr
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 21 maja 2019, 10:50

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez Majsterkowicz » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 12:10

kierr napisał(a):Nie tylko w Trójmieście można znaleźć dobry i sprawdzony catering dietetyczny . Ale myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz coś idealnie dopasowanego dla siebie. Ja w każdym bądź razie korzystam z tego cateringu dietly.pl i jestem bardzo z ich usług zadowolona. Także może poszukasz na ich stronie i sprawdzisz bo być może w Twojej okolicy mają swoją siedzibę. Bo według mnie jest to jeden z lepszych cateringów z jakich korzystałam

dzięki ale tej firmy nie chcę kumpel narzekał na różnorodność, że posiłki były takie sobie
Majsterkowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela, 19 stycznia 2020, 14:39

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez Joy me » poniedziałek, 4 maja 2020, 13:53

Ja korzystam z cateringu dietetycznego Miód Malina w Warszawie. Też polecam, robią dobre jedzenie, każdego dnia nie możesz się doczekać co przygotują i przywiozą tak smakuje
Joy me
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 23 lutego 2020, 15:01

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez Ferez » piątek, 15 maja 2020, 06:16

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań ciekawych rozwiązań w zakresie wyboru dobrego cateringu dietetycznego to ze swojej strony zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną rpzez https://www.catering-dieta.pl/nasze-die ... anska-ryby w przypadku których będziecie mogli liczyć na różnorodność posiłków, odpowiednie zbilansowanie, ale również zestawy na przykład w wydaniu wegetariańskim. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie jak najlepszą decyzję jeśli chodzi o swoją dietę.
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Postprzez » piątek, 15 maja 2020, 06:16

 

Następna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron