nietrzymanie moczu

nietrzymanie moczu

Postprzez 77ewcia5 » środa, 20 maja 2020, 08:19

ja miałam ogromny problem z nietrzymaniem moczu, który nasilał się zwłaszcza gdy chodziłam na siłownie… w pewnym momencie odpuściłam treningi ponieważ wstydziłam się, że mój problem będzie widoczny dla wszystkich ... brałam jakieś tam suplementy ale efekty były marne, w końcu zaczęłam szukać jakiś sprawdzonych rozwiązań i tak natknęłam się na tampony Uritam – jak dla mnie są doskonałym rozwiązaniem, aplikuje je przed treningiem i przez długi czas mam pełen komfort, dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba ich usuwać po każdym opróżnieniu pęcherza, jeśli któraś z was ma podobne problemy to koniecznie sprawdźcie ten produkt 
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Postprzez » środa, 20 maja 2020, 08:19

 

Re: nietrzymanie moczu

Postprzez grudniaa » środa, 17 czerwca 2020, 20:17

Moja mama ma ten problem, początki były trudne, na szczeście mam na osiedlu aptekę DOZ tam mi podpowiedziano jak napisać pismo o dofinansowanie na pieluchomajtki, dostałam także próbki produktów, to pomogło mamie zdecydować co jest dla niej najwygodniejsze
grudniaa
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 9 marca 2020, 09:04

Re: nietrzymanie moczu

Postprzez Fistaszek » czwartek, 18 czerwca 2020, 09:55

Na nietrzymanie moczu są ćwiczenia i zabiegi. Taki tampon to tylko maskowanie problemu.
_________________________________________
dentysta Łódź
Fistaszek
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 25 października 2019, 11:06

Re: nietrzymanie moczu

Postprzez artemida » środa, 24 lutego 2021, 20:50

grudniaa napisał(a):Moja mama ma ten problem, początki były trudne, na szczeście mam na osiedlu aptekę DOZ tam mi podpowiedziano jak napisać pismo o dofinansowanie na pieluchomajtki, dostałam także próbki produktów, to pomogło mamie zdecydować co jest dla niej najwygodniejsze

nie wiesz czy w każdym DOZie można dostać te próbki? W które środki warto się zaopatrzyć przy nietrzymaniu moczu?
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Postprzez » środa, 24 lutego 2021, 20:50

 


Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron