Jak udekorować tort?

Jak udekorować tort?

Postprzez aniaola37 » niedziela, 27 listopada 2016, 16:15

Hej :) Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na dekorowanie tortów?
Polecam sprawdzić artykuł: http://www.sklep.savpol.pl/blog/wspolczesne-torty-niemale-dziela-sztuki-czyli-dekoracja-tortu.html, na pewno Wam się spodoba :)
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Postprzez » niedziela, 27 listopada 2016, 16:15

 

Re: Jak udekorować tort?

Postprzez av0kado » wtorek, 6 lutego 2018, 10:45

Ja najczęściej kupuję gotowe dekoracje. Samodzielnie robione wzorki w ogóle mi nie wychodzą.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Re: Jak udekorować tort?

Postprzez kimmi » czwartek, 6 września 2018, 16:46

Mi zawsze brakuje pomysłu na dekoracje, więc super, że podrzucasz taką stronkę.
kimmi
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 6 września 2018, 15:19

Re: Jak udekorować tort?

Postprzez Luizka56 » czwartek, 5 grudnia 2019, 20:46

Dużo zależy od okazji i rodzaju tortu, ja ostatnio wierzch czekoladowego tortu udekorowałam wiśniami w rumie ze sklepu Eterno - polecam pychotka :)
Luizka56
 

Re: Jak udekorować tort?

Postprzez persona » środa, 22 stycznia 2020, 21:59

Samodzielne dekorowanie tortu? nie powiem raz próbowałam. Ale nie wyszło mi to zupełnie. Piękne są dekoracje z masy cukrowej ale to trzeba mieć trochę zdolności i przede wszystkim cierpliwość. Też inna sprawa jak się ma doświadczenie. A raz na jakiś czas jak nam tort potrzebny to dużo lepiej zamówić i nie martwić się o dekoracje czy smak jaki wyjdzie nam. Jak miałabym polecić to torty katowice są najlepsze. Na terenie Śląska nie da się znaleźć lepszych naprawdę i jaki wybór do tego mają. Mnóstwo gotowych wzorów. można sobie smak dobrać od razu. Z resztą sami zobaczcie na stronie. Nie opłaca się zwyczajnie samemu piec i dekorować. I chyba coraz mniej osób tak już robi.
persona
 
Posty: 130
Dołączył(a): środa, 15 stycznia 2020, 10:28

Re: Jak udekorować tort?

Postprzez doroti » czwartek, 30 stycznia 2020, 12:30

ja lubię dekoracje z kremu i orzechów, natomiast nie znoszę masy cukrowej
doroti
 
Posty: 288
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 08:01

Re: Jak udekorować tort?

Postprzez tlena » wtorek, 28 lipca 2020, 11:37

U mnie nie ma takiej możliwości, żeby samodzielnie zrobić tort, o dekorowaniu już nie wspomnę. Nie mam zupełnie takich zdolności :(Jak ostatnio potrzebowałam tort z dostawą na rocznicę to od razu zajrzałam do sieci . Wiadomo, że teraz już wszystko można tam znaleźć, więc zaczęłam szukać miejsca w którym mogę zamówić taki wypiek. Wybrałam na stronie e-torty.pl tort dwa serca i zamówiłam pod wskazany adres. Fajne jest to, że torty i ciasta można zamawiam z dostawą w całej Polsce :). Osobiście bardzo zazdroszczę tym, którzy mają zdolności cukiernicze.
tlena
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 09:50

Re: Jak udekorować tort?

Postprzez Rosa » wtorek, 28 lipca 2020, 12:05

av0kado napisał(a):Ja najczęściej kupuję gotowe dekoracje. Samodzielnie robione wzorki w ogóle mi nie wychodzą.

O toto, mam dokładnie to samo.
_________________________________________
endermologia Łódź
Rosa
 
Posty: 29
Dołączył(a): środa, 20 marca 2019, 15:59

Postprzez » wtorek, 28 lipca 2020, 12:05

 


Powrót do Pieczemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron