Trycholog Warszawa

Trycholog Warszawa

Postprzez Maciuszek87 » środa, 12 sierpnia 2020, 12:26

Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem. Niestety już dość długo ten problem u mnie postępuje i do tej pory nie udało mi się znaleźć żadnego pomysłu na to by można było sobie jakoś faktycznie z tym poradzić. Jak znacie kogoś do kogo można się udać z tym problemem i będzie w stanie jakieś sensowne rozwiązania zaproponować.
Maciuszek87
 
Posty: 1146
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 11:45

Postprzez » środa, 12 sierpnia 2020, 12:26

 

Re: Trycholog Warszawa

Postprzez elacara » wtorek, 25 sierpnia 2020, 12:31

Z doświadczenia przykrego moich słabych włosów mogę zaproponować Ci http://www.wawerclinic.pl/uslugi-kosmet ... ologiczne/. Po wizycie w tej klinice, gdzie pracuje trycholog otrzymałam profesjonalną pomoc, zaproponowany właśnie taki preparat, który miał odżywić moje włosy i poprawić ich wygląd. Wydaje mi się, że całkiem sensownie to wyszło, może nie mam włosów jak jeszcze parę lat temu. Ale na pewno efekty tutaj okazały się najlepsze w porównaniu z tymi innymi preparatami, jakie do tej pory miałem okazje stosować więc dla mnie był to dobry wybór.
elacara
 
Posty: 196
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lutego 2019, 08:35

Re: Trycholog Warszawa

Postprzez Gabrysia03 » czwartek, 22 czerwca 2023, 07:38

W przypadku gdy tracimy włosy z różnych powodów, wpływa to na nasze samopoczucie i pewność siebie. Warto więc rozważyć noszenie peruki, by poczuć się lepiej i zwiększyć pewność siebie. Jeśli chcesz podejść do tego profesjonalnie, zapoznaj się z ofertą https://peruki-sklep.pl/peruki-radom gdzie znajdziesz wiele modeli peruk odpowiednich dla Ciebie. Bez względu na to, czy potrzebujesz peruki podczas leczenia choroby onkologicznej, czy po prostu chcesz zmienić swój wizerunek, noszenie peruki przyniesie wiele korzyści. Ważne jest, aby odpowiednio dopasować ją do swojej osobowości, a w tym pomoże Ci profesjonalna stylistka. Pozdrawiam :D
Gabrysia03
 
Posty: 160
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:16

Postprzez » czwartek, 22 czerwca 2023, 07:38

 


Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron