Peruki czy używacie ?

Peruki czy używacie ?

Postprzez Patec63 » wtorek, 4 sierpnia 2020, 07:02

U kogo najlepiej obecnie zamawiać peruki i czy opłaca się inwestować w gotowe systemy uzupełnień, czy w takie tworzone od absolutnych podstaw?
Patec63
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2020, 08:59

Postprzez » wtorek, 4 sierpnia 2020, 07:02

 

Re: Peruki czy używacie ?

Postprzez pawelszabla » wtorek, 18 sierpnia 2020, 11:00

Straciłem włosy przez stres, jeszcze przed 40 rokiem życia. Fatalna sprawa ogólnie i wiem, jak się czujesz. Perukę sobie szybko załatwiłem, ale miałem problem ze znalezieniem trwałego systemu uzupełnień. Dopiero idealnie odwzorowali moją poprzednią fryzurę w http://peruka-sc.pl/. Miło wspominam kontakt, profesjonalnie, peruka się trzyma sztywno. Mało osób w moim otoczeniu w ogóle ogarnia, że coś takiego noszę na sobie.
pawelszabla
 
Posty: 854
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2019, 08:11

Re: Peruki czy używacie ?

Postprzez Dżej89 » sobota, 22 sierpnia 2020, 16:52

Nie wiem w ogóle po co nosić peruki, kiedy ma się zdrowe własne włosy. Nawet jeżeli nie są one w jakiej rewelacyjnej kondycji - to, co z tego? Warto nad nimi popracować, dostarczając im witamin w postaci dobrych kosmetyków. A teraz można znaleźć masę fajnych produktów. Przykładowo super mają być kosmetyki do włosów Kallos. Możesz sobie sprawdzić.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Peruki czy używacie ?

Postprzez Tymoteusz1 » niedziela, 20 lutego 2022, 15:52

Ja nie używam, bo w sumie nie potrzebuję takich dodatków do włosów. Mam nadzieję, że w przyszłości się to nie zmieni ;) Z ciekawości poczytałem na ten temat na stronie https://peruki-sklep.pl/peruki-radom i zastanawiam się, czy peruki do dobry wybór dla łysiejących mężczyzn. Macie może tutaj jakieś swoje doświadczenia? Z chęcią o nich poczytam.
Tymoteusz1
 
Posty: 238
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lutego 2022, 20:24

Postprzez » niedziela, 20 lutego 2022, 15:52

 


Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron