Uniwersalna dieta

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez emilka1 » środa, 18 marca 2020, 22:47

Szybko można zrzucić kilogramy ale właśnie jak się wybierze dietę od dietetyka link. Nie ma co decydować się na diety cud, bo z reguły nie przynoszą one dużych rezultatów. Jak najbardziej smaczna dieta ułożona przez dietetyka nie osłabi organizmu.
emilka1
 
Posty: 88
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

Postprzez » środa, 18 marca 2020, 22:47

 

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez gabi4 » wtorek, 25 sierpnia 2020, 13:04

Moim zdaniem chyba nie ma uniwersalnej diety, wszystko musi być dobrane indywidualnie do naszych potrzeb. Mnie ostatnio interesuje dobry dietetyk Wrocław, to najbliższe duże miasto gdzie nie powinno być problemu ze znalezieniem kogoś sprawdzonego. Im szybciej zaczniemy zdrowo jeść tym lepiej.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez lejla7 » poniedziałek, 7 września 2020, 07:38

To taka, która pozwala nam czuć się dobrze, bardzo zdrowo i świeżo. Co zatem zrobić aby wszystko w tym wypadku szło jak najlepiej? Przede wszystkim otworzyć się na nowe możliwości. Polecam sprawdzić słodycze bez cukru, które są świetnym rozwiązaniem dla każdego diabetyka czy osoby zmagającej się z cukrem. Polecam szczególnie osobom potrzebującym od czasu do czasu czegoś słodkiego.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez hannaokonska » środa, 9 września 2020, 07:32

Też jestem zdania, że uniwersalna dieta to mit. Każdy z nas jest inny, nie wierzę, żeby istniał jeden złoty środek dla wszystkich. Dobór właściwej diety ma duże znaczenie jeżeli chodzi o efekty. Tutaj bardzo ciekawy artykuł http://www.problog.com.pl/dobor-wlasciwej-diety-co-jest-najwazniejsze/
hannaokonska
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 9 września 2020, 07:26

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez wiktoria68 » wtorek, 20 października 2020, 15:44

Pomyślcie, czy uniwersalna dieta w ogóle ma szanse zaistnieć? Kiedy miałam rozpisywaną dietę rodzinną u dietetyk online https://dietetykdorota.pl/dietetyk-online/ każdego z rodziny trzeba było dokładnie przepytać, na co choruje, co lubi, nie nie trawi itd. Myślę, że taka uniwersalna dieta nie jest w stanie zadziałać jak należy. Jeśli chcemy się odchudzać, trzeba dietę zamówić u dietetyka.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez Dżej89 » sobota, 28 listopada 2020, 20:22

Owszem dieta jest bardzo ważna. Powinniśmy zwracać uwagę na to co jemy, niestety często tego nie robimy i jemy byle co. Nie jest to dobre. Tak samo zapominamy o takich kwestiach, jak odpowiednie nawodnienie organizmu. Poczytajcie sobie tutaj https://dietly.pl//blog/jak-dbac-o-nawo ... -organizmu jak w tym kierunku dbać o siebie.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez Goldi » czwartek, 4 lutego 2021, 05:27

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalna dieta. Każdy z nas ma inne zapotrzebowanie kaloryczne, lubi inne dania, dlatego też gdy chcemy zdrowo się odżywiać, trzeba dobrać dietę w oparciu o swoje potrzeby. U mnie świetnie się sprawdza dieta pudełkowa, którą dostarcza mi firma Tylko Zdrowe - https://tylko-zdrowe.pl/ i którą wybrałam razem z dietetykiem pracującym w firmie. Zdecydowałam sie na dietę klasyczną o kaloryczności 1600 kalc/dzień. Dzięki temu udało mi się schudną, ale wcale nie czuję, że jestem na diecie. Danią są smaczne, urozmaicone i dobrze zbilansowane. Firma działa na terenie Lublina, Lubartowa, Łukowa, Parczewa, Radzynia Podlaskiego, Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Świdwina, Węgrowa .
Goldi
 
Posty: 198
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 04:17

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez Gabrysia03 » piątek, 5 lutego 2021, 13:27

Jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie i oczywiście wygląd to w mojej ocenie akurat dietę warto zacząć od skutecznego detoksu. Ja bardzo sobie chwalę dietę sokową. Samodzielnie jednak dość ciężko jest ją odpowiednio dobrać, aby była odpowiednio zbilansowana , więc najlepiej zastanowić się na zakupem już gotowej opcji od Nuja https://www.nuja.pl/ na 3-5 dni. Zobaczycie jakie zmiany przyniesie, myślę że będziecie pozytywnie zaskoczeni ;)
Gabrysia03
 
Posty: 160
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:16

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez janek3326677 » poniedziałek, 8 lutego 2021, 05:11

Jeśli chodzi o dietę to kilka tygodni temu mój kumpel powiedział mi o bardzo ciekawiej ofercie dieta pudełkowa warszawa .Ja na pewno z tej oferty skorzystam bardzo szybko.
janek3326677
 
Posty: 30
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2020, 11:25

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez wojtek3332 » czwartek, 11 lutego 2021, 12:27

Sam od bardzo dawna korzystam z bardzo dobrej diety. Warto korzystać z dobrej diety.
wojtek3332
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2021, 12:25

Postprzez » czwartek, 11 lutego 2021, 12:27

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron