Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez oedagrasso » niedziela, 21 czerwca 2020, 16:16

Adele napisał(a):
oedagrasso napisał(a):
kornikso napisał(a):Myślicie, że da radę dobre pieniadze zarobić prowadząc restaurację, najbardziej mnie pizzeria interesuje.

Dzień dobry, może ma Pan ochotę na otwarcie właśnej pizzerii pod szyldem DaGrasso? Jeżeli tak, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

Czyli jaki wkład własny trzeba brać pod uwagę? Jakie są miesięczne koszty?

Witam! Adele, opłata wstępna: 12 000 zł netto (w opłacie zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów). Opłata miesięczna: od 1464,10 do 1964,10 złotych netto (w zależności od wybranych pakietów menu). Koszt inwestycji: od 150 000 złotych netto (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu).

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
oedagrasso

Postprzez » niedziela, 21 czerwca 2020, 16:16

Postprzez lolla » środa, 24 czerwca 2020, 08:16

Ja uważam, że prowadzenie własnego biznesu to naprawdę świetna sprawa ale trzeba to lubić.
Zerknij sobie też tu https://www.vebo.pl/mfaktura-standard i już na początku swojej drogi zadbaj o to aby
ułatwiać sobie pracę zamiast utrudniać;)
lolla

Postprzez Danusia136 » poniedziałek, 24 sierpnia 2020, 19:25

Ja ze swojej strony polecam punkt w Bielsku gdzie można zrobić bez problem badania z zakresu medycyny pracy. Polecam wam punkt, który znajduję się Powstańców Śląskich 8 http://medycynapracybielsko.pl/kontakt/.
Danusia136

Postprzez tlena » wtorek, 25 sierpnia 2020, 06:14

W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie prowadzenie jakiegokolwiek biznesu bez kasy fiskalnej. Samemu dokonać wyboru nie mają na ten temat żadnej wiedzy to rzecz bardzo trudna. Ja pomoc w tej kwestii uzyskałam tutaj https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/posnet/ergo . Pracujący tam fachowcy po zapoznaniu się z potrzebami dopasują najlepsze urządzenie. W razie pytań zawsze można się z nimi skonstatować.
tlena

Postprzez janek3326767 » środa, 26 sierpnia 2020, 15:42

Zawsze powinno się prowadzić bardzo dobry biznes.Sam prowadzę piekarnię i zarabiam na tym bardzo dużo pieniędzy.Wczoraj do mojej piekarni kupiłem ubijaczka cukiernicza .
janek3326767

Postprzez looney » czwartek, 17 września 2020, 20:04

Super jest mieć własny biznes, ale też trzeba umieć nim zarządzać. To też oczywiste, że nie znamy się na wszystkim, szczególnie jeśli chodzi o prawo, które jest bardzo szerokim tematem. Najlepiej jest nawiązać zatrudnić adwokata, czy też współpracować z kancelarią. W moim przypadku jest to kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic.
looney

Postprzez camio » środa, 30 września 2020, 18:04

Czy jesteście w stanie krótko opisać mi na czym polega split payment? Sama jeszcze nie poznałam do końca wszystkich mechanizmów, które powinien opanować młody przedsiębiorca, a już dorzucają coraz to nowe kwestie. Druga rzecz, czy mamy tu osoby, które były w stanie poradzić sobie całkowicie samodzielnie przy zakładaniu firmy i prowadzeniu jej przez pierwsze lata czy jednak korzystaliście z biur rachunkowych i temu podobnych miejsc? Poważnie rozważam wynajęcie takiej firmy.
camio

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 19 października 2020, 14:34

Chciałabym w przyszłości mieć własny biznes. Niestety aktualnie sytuacja w kraju przez pandemię stała się niejasna. Póki co więc czytam, dokształcam się. Tak jak i dziś czytając interesujący artykuł o walidacji czyszczenia http://analiza-zywnosci.pl/walidacja-czyszczenia/ w branży spożywczej i farmaceutycznej. Kiedyś ta wiedza z pewnością zaowocuje.
wiktoria68

Postprzez mami772 » środa, 28 października 2020, 09:05

Otwieracie własną restaurację? No to koniecznie musicie sprawdzić ofertę MM Gastro . Jest ona skierowana dla osób, które chcą zajmować się gastronomią. Firma może zaoferować bardzo dobrą jakość wszystkich usług, więc polecam serdecznie sprawdzić.
mami772

Postprzez tom352 » środa, 28 października 2020, 14:53

Czy ktoś z Was brał kredyt dla firm? Jestem ciekawa gdzie znaleźliście dobre oferty..Może macie jakieś propozycje, reklamy? Dotychczas natrafiłam na tę stronę kredytu dla firm http://www.kredyt-dlafirm.pl/ A może jakiś doradca kredytowy byłby dobrą opcją, jeśli chodzi o dużą firmę?
tom352

Postprzez » środa, 28 października 2020, 14:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka