Ekspres sage do kawy

Ekspres sage do kawy

Postprzez tatwoj12 » wtorek, 28 lipca 2020, 14:38

Hej. Szukam dobrego ekspresu do kawy. Nawet mam juz coś na oku i jest to ekspres Sage. Czy ma ktoś może go w domu bądź w kawiarni ? Zależy mi na nim bo raz, ze bardzo wyróżnia się wyglądem, a dwa chodzi o młynek żarnowy, Słyszałam, że ma coś takiego ;)
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Postprzez » wtorek, 28 lipca 2020, 14:38

 

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez Sjena » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 07:56

Szukasz takiego ekspresu do gastronomii>? bo jeśli tak to mysle ze warto w takiej sytuacji wybrac taki ekspres do kawy z kilkoma dozownikami - wkoncu warto zainwestowac w profesjonalny sprzet w gastronomii. Pamietajcie takze o regularnej konserwacji sprzetu i czyszczeniu - jesli zalezy nam na tym aby sluzyl przez wiele lat w niezmiennym stanie. Ja sporo dowiedzialam sie wspolpracujac z ekipą ktora prowadzi serwis ekspresow https://ekspresowy-serwis.pl/ - teraz nie mam obaw co do naglych awarii sprzetow - wkoncu prowadze kawiarnie wiec tutaj pyszna kawa jest podstawą i musi byc zawsze pod reką
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez Katierina » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 10:21

A jaki Ty chcesz dokładnie model tego ekspresu SAge ? Ja mam ten Sage Barista Express SES875BSS Kupiony w bardzo przystępnej cenie jak na takiej klasy ekspres. Piękny wygląd. I masz młynek stalowy
Katierina
 
Posty: 138
Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2019, 17:22

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez MarekTr » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 11:24

Ja korzystam z ekspresu zakupionego tutaj https://lovecoffee.pl/melitta/ekspresy-do-kawy i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Świetnie się spisuje w domowych warunkach.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez Mnich » niedziela, 9 sierpnia 2020, 00:19

To dobra firma, ale jak wiadomo, nie ma niezawodnych sprzętów. Warto zatem mieć namiar na dobry serwis ekspresów ciśnieniowych, tutaj moge śmiało polecić https://www.darkcoffee.pl/ - znają sie na tym :)
Mnich
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 8 sierpnia 2020, 18:57

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez tatwoj12 » poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 08:18

Katierina napisał(a):A jaki Ty chcesz dokładnie model tego ekspresu SAge ? Ja mam ten Sage Barista Express SES875BSS Kupiony w bardzo przystępnej cenie jak na takiej klasy ekspres. Piękny wygląd. I masz młynek stalowy

Hej przegladałam sobie te ekspresy i powiem szczerze, że jeszcze się nie zdecydowałam. Ja bym chciała taki który jest zmłynkiem żarnowym. Ten mi sie doładniej podoba
Sage SES880BSS
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez Sjena » piątek, 28 sierpnia 2020, 15:41

Moim zdaniem warto zainwestować w ekspres do kawy saeco - to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. No i jest to moim zdaniem jedna z niewielu firm która produkuje maszyny tak idealnie przygotowujące kawę. Chodzi tutaj między innymi o właściwą temperaturę parzenia kawy - ta może czasem się różnić ze wzgledu na rodzaj ziaren. Taki sprzęt zakupicie w Iguana Sklep za dobrą cenę - a wybór mają spory.
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez Bara66 » poniedziałek, 21 września 2020, 11:43

Ostatnio do firmy kupiliśmy bardzo porządnej jakości ekspres do kawy i powiem Wam, że nigdy wcześniej tak dobrej kawy nie piłam. Szczerze powiedziawszy to jeszcze bardziej ucieszyłam się jak przyszły do firmy zamówione czujniki tlenku węgla bo według mnie zdrowie i życie moje i moich pracowników jest najważniejsze. Teraz po prostu mam pewność, że jest dobrze. Polecam świetną firmę - https://syngeos.pl/srodowisko/ .
Bara66
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 10 września 2020, 10:59

Re: Ekspres sage do kawy

Postprzez kocikot » środa, 30 czerwca 2021, 20:06

Ja uważam, że jednak podstawą sukcesu tutaj jest młynek do kawy. Także przez Internet nauczyłam się kupować kawy. Kiedyś chodziłam do kawiarni, ale nie dość, że na co dzień jest to dość drogie, to w Internecie mamy jednak większy wachlarz opcji. Ostatnio zamówiłam trochę smakowych. Jeśli chodzi zaś o ekspresy, to nie mam niestety swojego faworyta. Wy macie?
kocikot
 
Posty: 134
Dołączył(a): wtorek, 18 lutego 2020, 15:13

Postprzez » środa, 30 czerwca 2021, 20:06

 


Powrót do AGD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości