Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez looney » czwartek, 17 września 2020, 20:04

Super jest mieć własny biznes, ale też trzeba umieć nim zarządzać. To też oczywiste, że nie znamy się na wszystkim, szczególnie jeśli chodzi o prawo, które jest bardzo szerokim tematem. Najlepiej jest nawiązać zatrudnić adwokata, czy też współpracować z kancelarią. W moim przypadku jest to kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic.
looney
 
Posty: 102
Dołączył(a): niedziela, 21 października 2018, 10:35

Postprzez » czwartek, 17 września 2020, 20:04

 

Re: Własny biznes

Postprzez camio » środa, 30 września 2020, 18:04

Czy jesteście w stanie krótko opisać mi na czym polega split payment? Sama jeszcze nie poznałam do końca wszystkich mechanizmów, które powinien opanować młody przedsiębiorca, a już dorzucają coraz to nowe kwestie. Druga rzecz, czy mamy tu osoby, które były w stanie poradzić sobie całkowicie samodzielnie przy zakładaniu firmy i prowadzeniu jej przez pierwsze lata czy jednak korzystaliście z biur rachunkowych i temu podobnych miejsc? Poważnie rozważam wynajęcie takiej firmy.
camio
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 10:34

Re: Własny biznes

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 19 października 2020, 14:34

Chciałabym w przyszłości mieć własny biznes. Niestety aktualnie sytuacja w kraju przez pandemię stała się niejasna. Póki co więc czytam, dokształcam się. Tak jak i dziś czytając interesujący artykuł o walidacji czyszczenia http://analiza-zywnosci.pl/walidacja-czyszczenia/ w branży spożywczej i farmaceutycznej. Kiedyś ta wiedza z pewnością zaowocuje.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Własny biznes

Postprzez mami772 » środa, 28 października 2020, 09:05

Otwieracie własną restaurację? No to koniecznie musicie sprawdzić ofertę MM Gastro . Jest ona skierowana dla osób, które chcą zajmować się gastronomią. Firma może zaoferować bardzo dobrą jakość wszystkich usług, więc polecam serdecznie sprawdzić.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Własny biznes

Postprzez tom352 » środa, 28 października 2020, 14:53

Czy ktoś z Was brał kredyt dla firm? Jestem ciekawa gdzie znaleźliście dobre oferty..Może macie jakieś propozycje, reklamy? Dotychczas natrafiłam na tę stronę kredytu dla firm http://www.kredyt-dlafirm.pl/ A może jakiś doradca kredytowy byłby dobrą opcją, jeśli chodzi o dużą firmę?
tom352
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 22 października 2020, 08:24

Re: Własny biznes

Postprzez marmuroweoko » środa, 28 października 2020, 19:42

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem nowych rozwiązań do naszej spółki i po głowie chodzi nam skorzystanie z rozwiązań chmury. Czy ktoś z Was już u siebie wdrożył i może wymienić największe zalety chmury informatycznej? Myślę, że dużo można się nauczyć na podstawie doświadczeń innych osób.
marmuroweoko
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 6 września 2020, 18:01

Re: Własny biznes

Postprzez Krzysiek Majewski » wtorek, 3 listopada 2020, 08:04

Gdy otwieramy własny biznes to warto zadbać o odpowiednich partnerów biznesowych związanych z naszą branżą. Gdy korzystamy z przyrządów pomiarowych, to warto nawiązać współpracę z laboratorium wzorcującym, aby konserwowała i sprawdzała nasze przyrządy pomiarowe.
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Własny biznes

Postprzez cleo88 » niedziela, 15 listopada 2020, 20:00

Zamiast sejfu, polecam przechowywanie dokumentów w firmie, która profesjonalnie się tym zajmuje. Ja trzymam dokumenty u www.actanova.pl i mam problem z głowy, bowiem podczas długiej współpracy z tą firmą, przekonałem się o jej uczciwości i rzetelności. Jestem spokojny.
cleo88
 
Posty: 320
Dołączył(a): niedziela, 12 stycznia 2020, 11:14

Re: Własny biznes

Postprzez artemida » poniedziałek, 16 listopada 2020, 22:32

Ja prowadzę salon fryzjerski, mam już swoich wiernych klientów i cieszę się, ze już udało mi się zbudować swoją markę. Inwestuję w szkolenia i sprzęt. Dobrze mi się pracuje na urządzeniach babylissPRO .Mają świetnej jakości sprzęt, niezastąpiony podczas codziennej pracy i też ładnie wygląda, a na to też zwracam uwagę jak coś kupuję do salonu. Niedawno kupiłam nową maszynkę, udało mi się zdobyć model trymer skeleton, świetny jest i wygląda niesamowicie elegancko.
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Własny biznes

Postprzez Kaśkaa23 » niedziela, 22 listopada 2020, 18:13

Też myślę, że stworzenie biznesu opartego o internet, może być dzisiaj świetnym pomysłem. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę możliwość stworzenia własnej hurtowni poprzez https://www.cstore.pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/ To bardzo ciekawa platforma, z której w celach biznesowych korzysta już wielu przedsiębiorców. Warto pomysleć, jak może to wyglądać w Waszym przypadku.
Kaśkaa23
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 5 czerwca 2020, 19:27

Postprzez » niedziela, 22 listopada 2020, 18:13

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: nyszka i 9 gości