Skup samochodów Wielkopolska

Skup samochodów Wielkopolska

Postprzez Maciuszek87 » piątek, 2 października 2020, 04:56

Mam w Lesznie auto do skasowania po wypadku i szukam kogoś kto się zajmuje złomowanie, wystawi wszystkie dokumenty i najlepiej jeśli ma też lawetę, tak żeby ode mnie auto odebrać, bo w tej chwili auto już nie jest w stanie, że tak to określę o własnych siłach się poruszać.
Maciuszek87
 
Posty: 1146
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 11:45

Postprzez » piątek, 2 października 2020, 04:56

 

Re: Skup samochodów Wielkopolska

Postprzez Patec63 » czwartek, 15 października 2020, 07:43

Ogólnie to jeśli chodzi o złomowanie to polecam się skontaktować przez www.zlomowaniepawlak.pl z DWCAR  . Firma zajmuje się złomowanie samochodów, wystawi Ci komplet dokumentów do urzędu i masz wszystko od A do Z zorganizowane. O tyle wygodne rozwiązanie, że jak masz auto, które jest unieruchomione to oni podjadą i odbiorą ten samochód. Dlatego pod tym kątem faktycznie firma bardzo dobrze się sprawdza, bo jak auto już samo nie jeździ to wtedy można liczyć na to, że ktoś je odbierze.
Patec63
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2020, 08:59

Re: Skup samochodów Wielkopolska

Postprzez nyszka » sobota, 27 marca 2021, 12:59

Ja skorzystałam z usług auto skupu, który znalazłam tutaj https://autoskupslask.com/auto-skup-katowice/ . Sama najpierw chciałam spieniężyć swoje auto, jednak szybko przekonałąm się, że to wcale nie jest proste zadanie. Z biegiem czasu postanowiłam skorzystać z pomocy i doświadczenia specjalistów i uważam, że była to dobra decyzja. Panowie wycenili pojazd, podjechali z potrzebnymi dokumentami i powiedzieli, co muszę zrobić po sprzedaży. Jak dla mnie fantastyczna sprawa.
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Postprzez » sobota, 27 marca 2021, 12:59

 


Powrót do Audi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron