Adwokat

Adwokat

Postprzez pawelszabla » piątek, 11 grudnia 2020, 10:40

Czy u was rozwód w Gdańsku przeszedł gładko i jakie macie wskazówki dla mężczyzny, który odkrył, mocno podejrzewa zdradę żony? Jak to wszystko ogarnąć, bo wiem, jaka jest sytuacja facetów w polskich sądach rodzinnych, krótko mówiąc tragiczna. Dajcie dobre słowo, podzielcie się historią, może uda mi się też coś zaplanować później.
pawelszabla
 
Posty: 854
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2019, 08:11

Postprzez » piątek, 11 grudnia 2020, 10:40

 

Re: Adwokat

Postprzez magdaszabla » poniedziałek, 14 grudnia 2020, 11:41

Normalnie się rozwiodłam, bez żadnych nerwów, do tego uzyskałam pełne prawo opieki nad dzieckiem. Mąż się właściwie wyrzekł kontroli. Taki palant po prostu, śmieszek, co wiecznie nie wiedział, czego chciał. Do tej pory nie wiem, co mi odbiło. W każdym razie prawnik raczej obowiązkowo. Ja sobie nie wyobrażam samodzielnej reprezentacji, zbyt trudna. W Gdańsku rozmawiałam wstępnie z Adamem Gautierem i już przy nim zostałam. To jest naprawdę wybitny specjalista, rzadko spotykane kwalifikacje i tak wysokie umiejętności mediacyjne. Prawdziwy dyplomata.
magdaszabla
 
Posty: 715
Dołączył(a): wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:27

Re: Adwokat

Postprzez Direa » czwartek, 17 grudnia 2020, 08:32

Ja nigdy nie miałam styczności z adwokatami, więc niestety nie znam się na tego typu usługach.
Direa
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 17 grudnia 2020, 08:28

Re: Adwokat

Postprzez cleo88 » czwartek, 24 grudnia 2020, 08:43

Jeśli poszukujecie dobrych specjalistów w temacie alimentów czy podziału majątku, polecam skorzystać z usług kancelarii https://www.zzlegal.pl/ we Wrocławiu. Podchodzą do tematu rzetelnie i skrupulatnie. Dzięki współpracy z nimi udało mi się wywalczyć dobre warunki.
cleo88
 
Posty: 320
Dołączył(a): niedziela, 12 stycznia 2020, 11:14

Re: Adwokat

Postprzez Jessa » sobota, 26 grudnia 2020, 21:32

Tak się składa, że ja też jestem na etapie poszukiwania dobrego adwokata. Znajoma podesłała mi namiary na ta ofertę: https://wroc-adwokat.pl/postepowania-re ... dlosciowe/ Specjalizują się oni między innymi w dziedzinie takiej jak upadłość przedsiębiorstwa.
Jessa
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 26 grudnia 2020, 21:23

Re: Adwokat

Postprzez mami772 » wtorek, 2 lutego 2021, 10:40

Mnie przy rozwodzie bardzo pomogła kancelaria adwokacka rozwody katowice i jestem za taką pomoc wdzięczna, ponieważ udało się uzyskać alimenty nie tylko na dzieci, ale również na mnie, ponieważ nie pracowałam przez kilka lat i muszę opiekować się małymi dziećmi, a rozwód nie jest z mojej winy, więc dlatego jak najbardziej było to możliwe.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Adwokat

Postprzez Rabbi » czwartek, 4 lutego 2021, 10:58

Mój rozwód przeprowadzała pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Profesjonalnie się wszystkim zajęła, a także wykazała dużo empatii i zrozumienia, w tym trudnym dla mnie okresie. Świetnie sobie poradziła nie tylko z przeprowadzeniem rozwodu, ale także ze sprawą o alimenty i podziałem majątku. Jej kancelaria współpracuje z notariuszami oraz komornikami - było to dla mnie wygodne i kompleksowe rozwiązanie.
Rabbi
 
Posty: 108
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 10:21

Re: Adwokat

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 18 lutego 2021, 12:18

Solidna opiekę prawna na pewno znajdziesz w Kancelarii Wojas Pawlak z Gliwic, pomogli ostatnio mojemu znajomemu w bardzo trudnej sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Kancelaria naprawdę stanęła na wysokości zadania i dzięki nim sprawa została wygrana na jego korzyść, bez nich nic by nie zrobił, byłby na przegranej pozycji, dlatego warto im zaufać zrobią na pewno wszystko co w ich mocy aby spraw wygrać.
Ajka9090
 
Posty: 433
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Adwokat

Postprzez Szymon6312 » poniedziałek, 22 lutego 2021, 06:27

No dobrze dobrze a czy wymienieni przez was adwokaci pomogą mi w przypadku sprawy spadkowej? Bo mam taką pewna sytuacje o której wolał bym nie mówić i szukam dobrego adwokata.
Szymon6312
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 22 lutego 2021, 06:17

Re: Adwokat

Postprzez Strelka » piątek, 26 lutego 2021, 12:14

Zawsze lepiej skonsultować się z adwokatem niż robić coś czego nie jesteście pewni. Ja dosyć często korzystam z takiej pomocy, prowadząc firmę jest to bardzo potrzebne. Fajnie się sprawdza firma http://sterrn.pl Szczególnie przy sprawach podatkowych, kadrowo płacowych.
Strelka
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 18 kwietnia 2018, 16:31

Postprzez » piątek, 26 lutego 2021, 12:14

 

Następna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości