Kancelaria prawna?

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez charlotte1991 » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 02:47

Od siebie mogę polecić kancelarię Pani Emilii Kruk specjalizującej się w prawie włoskim - https://www.emiliakruk.com/pl/ Pani Kruk ma bardzo indywidualne podejście do klienta i cieszy się bardzo dobrą opinią. Sama myślę o skorzystaniu z jej usług.
charlotte1991
 
Posty: 609
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:05

Postprzez » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 02:47

 

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez amiszq » środa, 13 stycznia 2021, 21:04

Wbrew pozorom prawo spadkowe nie jest aż tak bardzo skomplikowane, o ile trafimy na odpowiednią osobę, która wytłumaczy nam wszystkie jego zawiłości. Mi pomógł adwokat z firmy https://spadki.bialystok.pl/. Polecam się z nim skontaktować.
amiszq
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 19:05

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez Żabka1 » poniedziałek, 18 stycznia 2021, 12:24

Jeżeli ze Śląska lub okolić to na pewno warto pomyśleć o ekipie z Kancelarii Wojas Pawlak. Z resztą w tym regionie wszyscy mówią o nich i ich skutecznych metodach działania. Wiem że równie dobrze zajmują się obsługą prawną firm, a kogoś takiego będę potrzebowała od lutego, bo obecna kancelaria słabo sobie radzi.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez dobryna6 » środa, 27 stycznia 2021, 21:13

Słuchajcie, zawarłem umowę w której jestem zobowiązany do wykonania pewnej czynności, lecz zważywszy na Covid-19, nie mam takiej możliwości. Nie dlatego, że nie chce ale po prostu nie mogę. Kancelaria prawna do której się udałem, chce zastosować klauzulę rebus sic stantibus, powołując się na pandemię. Uważacie, że to przejdzie? Miał ktoś podobny przypadek?
dobryna6
 
Posty: 88
Dołączył(a): sobota, 5 grudnia 2020, 21:51

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez Filana » sobota, 13 lutego 2021, 12:54

Tak się składa, że jakiś czas temu poszukiwałam pomocy jeśli chodzi o sprawy spadkowe. Trafiłam na tą kancelarię: https://ozminkowski.pl/ Zdecydowałam się podjąć z nimi współpracę i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był dobry wybór. Bardzo szybko zajęli się moją sprawą, podjęli konkretne kroki i na chwilę obecną mam spokój z tego typu sprawami.
Filana
 
Posty: 482
Dołączył(a): czwartek, 10 maja 2018, 19:42

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez urodowa » poniedziałek, 1 marca 2021, 07:10

Mi bardzo pomógł radca prawny Lublin, prawo karne było dla mnie zupełnie obce. Niestety nie zdawałam sobie też sprawy z rozwiązywania takich spraw na własną rękę. Bardzo polecam korzystać z pomocy specjalistów!
urodowa
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek, 31 stycznia 2020, 09:41

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez Jox » piątek, 26 marca 2021, 05:38

Jeśli potrzebujecie sprawdzonego adwokata, godnego zaufania, który zajmuje sie prawem administracyjnym, prawem spadkowym, albo też prawem leśnym, to polecam kancelaria którą prowadzi pani Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/. Korzystałem z jej pomocy już kilka razy, zarówno ja i jak i moja firma i zawsze otrzymaliśmy pełne, profesjonalne wsparcie, usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Pani mecenas jest osobą rzeczową i rzetelną. Można jej w pełni zaufać.
Jox
 
Posty: 106
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 10:06

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez dobryna6 » środa, 31 marca 2021, 13:51

Ja rodzinnie korzystam z PGNG Kancelaria Prawna Wrocław. Wszyscy jesteśmy zadowoleni, w kwestiach biznesowych również sprawdzają się świeżenie.
dobryna6
 
Posty: 88
Dołączył(a): sobota, 5 grudnia 2020, 21:51

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez maurycy32 » środa, 7 kwietnia 2021, 12:02

Najlepiej skorzystać z usług Rsplegal, ja ostatnio kontaktowałem się z nimi w sprawie prawa energetycznego w przedsiębiorstwie
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Kancelaria prawna?

Postprzez Żabka1 » niedziela, 18 kwietnia 2021, 17:29

Wydaje mi się, że warto jest poszukać kancelarii prawnej, która zajmuje się nie tylko jednym odłamem prawa. Tacy adwokaci mają zdecydowanie większy zasięg myślenia, nie ograniczają się ze swoją wiedzą i doświadczeniem tylko w jednym dziale. To jest zdecydowanie plus. A taka jest kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Postprzez » niedziela, 18 kwietnia 2021, 17:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości