Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez stolka » sobota, 29 kwietnia 2017, 08:09

Musisz zastanowić się do jakiego mechanika chcesz się udać. Z tego co ja wiem, dobry mechanik zajmuje się samochodami w Auto Serwis Wadowicka , z resztą ich tam jest kilku. Mogą sprawdzić Ci również samochód na linii diagnostycznej całkiem bezpłatnie. Myślę, ze mogłbys się tam udać po wstępną ekspertyzę.
stolka
 

Postprzez » sobota, 29 kwietnia 2017, 08:09

 

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Ajka9090 » niedziela, 7 maja 2017, 17:08

Najlepszym sposobem sprawdzenia samochodu przed zakupem jest jego jazda próbna https://boltowicz.mazda-dealer.pl/jazda-probna nie ma co kupować przysłowiowego kota w worku. Większość dealerów samochodowych teraz oferuje jazdę próbną, jeżeli auto nam się podoba, dobrze się prowadzi itp to najeździe próbnej to wyjdzie, a jeżeli nie to trudno, nie maco kupować na siłę.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Ela78 » sobota, 27 maja 2017, 14:12

Ale warto też dowiedzieć się wiele innych cennych informacji na temat mechaników,lakierników,warsztatów samochodowych jest ich na prawdę dużo ale nie każdy jest wyposażony w nowoczesne narzędzia więcej dowiecie się tutaj- http://chuck.com.pl/usuwanie-skutkow-wy ... -stluczek/ ja poczytałam bardzo ciekawy artykuł.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez AnnaMarie711 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 09:28

Najlepiej kupić samochód w salonie, wtedy nic nie musisz sprawdzać, mi się jeszcze nie zdażyło kupić używanego samochodu tak żeby nic do niego nie dokładać... Dlatego chyba warto przycisnąć trochę pasa i odwiedzić jakiś salon samochodowy. Od lat marzy mi się piękne BMW, więc chyba wezmę kredyt albo i nawet lepiej leasing i odwiedze salon Bawaria Motors BMW. Mają bardzo fajne oferty miesiąca, więc na pewno na coś ciekawego się załapie.
AnnaMarie711
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 15 kwietnia 2017, 14:42

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez gabi4 » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 10:00

Zawsze można z takim samochodem podjechać do warsztatu i na pewno nam sprawdzą. O choćby do http://auto-blak.pl/ i od ręki Ci powiedzą, co tam jest nie tak. W ciemno nie ma co kupować samochodu.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Skoczylas » czwartek, 27 lipca 2017, 15:23

Chociażby miernik lakieru, pokaże Ci czy był bity
Skoczylas
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 25 lipca 2017, 09:57

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez melaniaa » poniedziałek, 31 lipca 2017, 10:25

jak kupowałam kiedyś używany to normalne było to że się go brało na diagnostykę :) teraz kupiłam nową kugę i powiem wam że kurczę jest różnica w klasie samochodu. Teraz jak mam jakieś naprawy to jadę do motorcraft i tam robię czy to przeglądy przed dłuższą trasą, czy jakieś takie okresowe.
melaniaa
 

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez Kazimierz88 » sobota, 5 sierpnia 2017, 17:41

sprawdź koniecznie numer vin oraz miernikiem lakieru zbadaj, czy nie był bity :)
Kazimierz88
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 20:20

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez alewariat » środa, 13 września 2017, 11:01

tutajznajdziesz najlepsze porady w tej kwestii..
alewariat
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 13 września 2017, 10:57

Re: Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Postprzez MarekParad » czwartek, 19 października 2017, 13:30

Jeżeli twój samochód nieświeżo pachnie to powinieneś zacząć od konkretnego wywietrzenia go, następnie chodniczki, nakładka na kierownicę, a później wyczyszczenie tapicerki, ponieważ to prawdopodobnie ona rozpyla ten nieprzyjemny zapach. Warto już wtedy wyczyścić cały samochód, czyli deskę rozdzielczą oraz bagażnik. Sprawdzić pod maską czy coś się nie rozkłada i po takim zabiegu wasz samochód powinien lśnić i pachnieć.
MarekParad
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 19 października 2017, 13:05

Postprzez » czwartek, 19 października 2017, 13:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron