Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez CutDeBols » czwartek, 28 września 2017, 14:40

Radzę poszukać jakieś fajnej wyszukiwarki która automatycznie przeszuka wszystko według paru czynników, lokalizacji, ceny czy jakości - a do tego dojdą jeszcze opinie. Chyba lepiej tak niż męczyć się samemu albo zaprzęgać w to innych
CutDeBols
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 28 września 2017, 13:06

Postprzez » czwartek, 28 września 2017, 14:40

 

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:46

Ważne jest aby sprawdzić dany hotel zanim wyjedziemy na wakacje i wybierzemy ofertę noclegu, ponieważ możemy nadziać się na podrzędny hotel z podrzędną obsługą za wysokie pieniądze. Nie zawsze coś co jest drogie musi być dobre. Warto czytać opinie innych lub popytać się znajomych. Ja jak wybierałem apartament do wynajęcia, kierowałem się opiniami wielu ludzi.
Gość
 

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez Iwonamalek2 » czwartek, 12 października 2017, 12:06

Bardzo dobrym hotelem wlasnie w takiej lokalizacji jest Hotel Książe Poniatowski https://www.hotelponiatowski.pl . Ja słyszałam wiele dobrego jeżeli chodzi o organizacje konferencji. Więc jeżeli nie tylko nocleg was interesuje ale także takie sprawy biznesowe to gorąco polecam. Możecie tam zorganizować konferencje nawet na 200 osób. Oczywiście nowoczesny sprzęt multimedialny, niezbędny przy takim wydarzeniu będzie już tam na was czekać
Iwonamalek2
 
Posty: 32
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2017, 17:50

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 16 października 2017, 08:20

A czemu nie poszukasz hotelu przy samym lotnisku?
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez Salina » piątek, 20 października 2017, 11:41

mmalina napisał(a):Jak dla mnie najlepiej szukać kwater poprzez serwisy rezerwacyjne — Booking, Bookapart, Trivago i inne. Przynajmniej wszystko jest w jednym miejscu. ;)

Ja też tak sądzę.
Salina
 

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez Green_girl » niedziela, 22 października 2017, 22:02

najlepsze są te budżetowe hotele
Green_girl
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 22 października 2017, 22:00

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez KowalKos » niedziela, 22 października 2017, 23:23

Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum :P. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość :).
KowalKos
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 22 października 2017, 22:57

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez ollie » niedziela, 12 listopada 2017, 02:37

Spróbuj z BookApartem.
ollie
 

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez Gina » niedziela, 10 grudnia 2017, 15:24

mmalina napisał(a):Jak dla mnie najlepiej szukać kwater poprzez serwisy rezerwacyjne — Booking, Bookapart, Trivago i inne. Przynajmniej wszystko jest w jednym miejscu. ;)

Z tym się akurat zgodzę, według mnie to najlepszy sposób na znalezienie jakiejś kwatery.
Gina
 

Re: Szukam dobrego hotelu pod Warszawą

Postprzez milka » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:45

W razie gdyby ktoś poszukiwał nie tylko miejsca na nocleg ale też na zorganizowanie konferencji firmowej czy jakiegoś szkolenia to w Warszawie takie miejsca najszybciej można znaleźć i zarezerwować przez https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Postprzez » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości