Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 27 października 2017, 20:22

Normalna sprawa. Jeśli prowadzicie swój biznes, to musicie mieć odpowiednio wszystko skatalogowane i posegregowane.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » piątek, 27 października 2017, 20:22

 

Re: Własny biznes

Postprzez arkoska89 » piątek, 27 października 2017, 20:39

Masz księgową? Jak nie to dobrze bo możesz sobie poprowadzić wszystko sama. Zobacz u nich https://wfirma.pl/ . Wszystko łatwe w obsłudze i nie zajmuje to wiele czasu.
arkoska89
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 20:31

Re: Własny biznes

Postprzez carolina91 » sobota, 4 listopada 2017, 08:15

Myślę, że warto dbać o pracowników mając biznes. Ja myślę powoli nad prezentami dla pracowników na święta. Po głowie już od jakiegoś czasu chodzą mi karty podarunkowe z karta-podarunkowa.pl/karta-podarunkowa-ciekawy-prezent-lub-sposob-na-motywacje/
Co o tym sądzicie? Z tego co wiem takie karty można kupić każdemu na prezent. Wydaje mi się, że taka karta może zmotywować pracowników do dalszej pracy i na pewno ich ucieszy. Będą mogli kupić to co im odpowiada
carolina91
 

Re: Własny biznes

Postprzez krystynazgazowni » poniedziałek, 6 listopada 2017, 12:56

Jeżeli interesuje Cię także odpowiednie magazynowanie w swoim biznesie, to warto zwrócić także uwagę na dobór czegoś takiego jak skrzyniopalety, które idealnie nadają się do tego typu akcji.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Własny biznes

Postprzez JazzHands » środa, 8 listopada 2017, 17:19

Jak zakładasz coś swojego, to musisz być nastawiona na reklamę. Bez względu na to, co będziesz robić, jakieś działania marketingowe musisz podjąć. Jeżeli prowadzisz sklep tylko internetowy, to nie bardzo jest sens rozwieszać plakaty w danym mieście.
JazzHands
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 7 listopada 2017, 23:33

Re: Własny biznes

Postprzez Balthazara » sobota, 11 listopada 2017, 01:55

A słyszeliście, że w Łodzi za kilka dni odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze- Łódzkie 2017? Wybieram się ze znajomymi, ponieważ ma być ciekawie. Jak dla mnie super, super, super
Balthazara
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 9 listopada 2017, 23:15

Re: Własny biznes

Postprzez KotKto » poniedziałek, 13 listopada 2017, 02:23

Nie ma co się bać zakladać własnych biznesów, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;D Znajomy zaczynał od czegoś bardzo małego a teraz zatrudnia już sporo pracowników i jest mega zadowolony.
KotKto
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 01:24

Re: Własny biznes

Postprzez ulunia » piątek, 17 listopada 2017, 09:38

Jeżeli w firmie będziecie zatrudniać pracowników to pomyślcie o takim rozwiązaniu https://yazamco.com.pl/dystrybutory-wody.html Ten dystrybutor nie tylko filtruje wodę, ale sprawi że będzie czysta, zdrowa. Dodatkowo macie zapewniony dostęp do wody gorącej jak i gazowanej. To duże ułatwienie dla pracowników, nie tracą czasu na przygotowanie kawy czy herbaty. A właściciel firmy nie ponosi dodatkowych kosztów na kupno napojów czy wody dla pracowników.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Własny biznes

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 17 listopada 2017, 14:14

Ciężko będzie się Wam prowadziło firmę, jeśli nie zadbacie o to, by wszystkie działy bazowały na aktualnych przepisach prawnych i korzystały z najnowszych rozwiązań księgowych.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Własny biznes

Postprzez Psytka » niedziela, 19 listopada 2017, 16:06

Profesjonalne maszyny ciężko kupić, niektóre sprzety trzeba sprowadzać z zagranicy jeśli prowadzimy jakiś specyficzny rodzaj działalności. Jak już cos się kupi to potem trzeba znaleźć dobry serwis. Ja swoje maszyny budowlane serwisuje w firmie http://hydrosprzet.com.pl/remonty-skrzy ... harek-itp/ . To eksperci od naprawy koparek, ładowarek, skrzyń biegów czy silników spalinowych.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Postprzez » niedziela, 19 listopada 2017, 16:06

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości