Blizny

Blizny

Postprzez kordka » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 09:54

Są tu jakieś osoby zmagające się z bliznami? Jak sobie z nimi poradzić?
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Postprzez » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 09:54

 

Re: Blizny

Postprzez balla » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 09:57

Ja co prawda takiego problemu nie mam, ale ostatnio trafiłam na http://wszystkoobliznach.pl/ . Wydaje mi się, że ta strona powinna Cię zaciekawić. Znajdziesz tam wszystko to co dotyczy blizn - od ich rodzajów, sposoby leczenia, po ciekawe artykuły, aż po przydatne porady ekspertów.
balla
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:05

Re: Blizny

Postprzez ulunia » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:23

Ja proponuje skorzystać z propozycji https://www.tourmedica.pl/kliniki/usuwanie-chirurgiczne-blizn/ Umówić się na wizytę i skorzystać z porady. Niech to lekarz zdecyduje jaki sposób ich usunięcia będzie najlepszy. Ja na twoim miejscu bym nie zwlekała z wizytą.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Blizny

Postprzez motorowka » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 16:13

skutecznym i fajnym sposobem jest usuwanie blizn laserowo. Moja siostra usuwała blizny po traziku w klinice https://mediartclinic.pl/ i w końcu nie narzeka mi,że wygląda jakby była poparzona, cała rodzina miała dość już jej narzekań.. a teraz cisza jak makiem zasiał
motorowka
 
Posty: 43
Dołączył(a): czwartek, 23 lutego 2017, 21:01

Re: Blizny

Postprzez Buźka » wtorek, 16 stycznia 2018, 11:04

Dla mnie laser to ostateczność. Po operacji naklejałam plastry sutricon. To są specjalne plastry na blizny, takie z silikonu i chronią bliznę, a jednocześnie pracują z blizną, żeby szybciej zniknęła. U mnie to bardzo pomogło.
Buźka
 

Re: Blizny

Postprzez Marysieńka » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 07:52

A czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak takie plastry działają i jak długo trzeba nosić?
Marysieńka
 

Re: Blizny

Postprzez diskos » środa, 14 lutego 2018, 09:40

nosić trzeba przynajmniej miesiąc albo dłużej, zależy jaka blizna, gdzie i czy świeża czy już stara, przy świeżych szybciej jest efekt, każdy plaster można naklejać nawet 5 dni, zdejmujesz sobie podczas kąpieli znów naklejasz
diskos
 

Re: Blizny

Postprzez gretaka » poniedziałek, 19 marca 2018, 14:52

Jeszcze nie słyszałam o takich plastrach, mi w aptece pani poleciła bio-oil na bliznę i faktycznie zadziałał ten olejek, miałam na początku wątpliwości ale ładnie pachniał i nie był drogi to się zdecydowałam i po 2 tyg widać było już pierwsze efekty
gretaka
 

Re: Blizny

Postprzez diskos » piątek, 8 czerwca 2018, 08:03

To dziwne że nie słyszłaś bo te plastry sutricon są bardzo znane i często polcane przez lekarzy, w zasadzie na każdą bliznę się nadają. Na pewno trzeba trochę systematyczności i cierplowiści ale samo najlejanie to żaden wysiłek, plastry się trzymają cały dzien.
diskos
 

Re: Blizny

Postprzez Malija » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 06:35

No, taka zalecana kuracja to 3 miesiące i wtedy masz najlepsze efekty. Wiem, bo stosowałam na bliznę po operacji z polecenia lekarza i podkreślał mi jak ważna jest systematyczność i cierpliwość. Ale i efekty są dla oka miłe. :)
Malija
 

Postprzez » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 06:35

 

Następna strona

Powrót do Medycyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron