Super erekcja

Super erekcja

Postprzez Karol » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:31

Jak mieliście problem z erekcją, to polecam zastosowanie IQMan. Poprawa już po pierwszej tabletce. Jak dla mnie rewelacja, a żona znacznie częściej chce się kochać. To chyba mówi samo za siebie
Karol
 

Postprzez » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:31

 

Re: Super erekcja

Postprzez Leszek » czwartek, 21 grudnia 2017, 22:35

Moim zdaniem nie ma lepszego i pewniejszego  środka na potencję jak IQman. Moja szanowna małżonka znów wyje z rozkoszy
Leszek
 

Re: Super erekcja

Postprzez glucio » niedziela, 24 grudnia 2017, 13:29

Od pewnego czasu korzystam z tabletek Man tabs http://ferosup.pl/sprawnosc-seksualna/9 ... encje.html są bardzo mocne i działają przez ponad dobę, dlatego wystarczy brać nawet po pół tabletki, starczą na dłużej
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Super erekcja

Postprzez Gustaw » środa, 27 grudnia 2017, 19:45

Ja jestem bardzo zadowolony z efektów jakie daje IQman i uważam, że jest to odpowiedni środek, jeżeli chodzi o wzmocnienie potencji
Gustaw
 

Re: Super erekcja

Postprzez Zbinio » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:05

Ja sam stosowAłem IQman i w żaden sposób nie mam z tego powodu żadnych obiekcji,ze to nie męskie itp, a co do skuteczności to super. takiej erekcji jak teraz mam za każdym razem, to już dawno nie miałem
Zbinio
 

Re: Super erekcja

Postprzez Waldi » niedziela, 4 lutego 2018, 19:04

Jeżeli chodzi konkretnie o popraiwienie erekcji to zgadzam się z opiniami na temat iqman. Sam go brałem i wiem, ze jest on najlepszy z możliwych środków jakie są na rynku.
Waldi
 

Re: Super erekcja

Postprzez Manuel » piątek, 9 lutego 2018, 17:57

Zdecydowanie polecam wszystkim tabletki IQman. Dzialaja cuda! Jak po viagrze. Nie dosc ze sztywny to ciagle gotowy do dzialania. Moja dziewczyna pieje z zachwytu. Przede wszystkim dlatego ze skonczyly sie problemy z opadaniem w trakcie. No i w koncu ona tez jest w siodmym niebie!
Manuel
 

Re: Super erekcja

Postprzez Remigiusz » sobota, 10 lutego 2018, 20:12

U mnie też efekt po zastosowaniu IQman rewelacyjny, juz nie musze się bać, ze w trakcje mi opadnie, jak to się zdarzało wcześniej
Remigiusz
 

Re: Super erekcja

Postprzez Witold7 » środa, 14 lutego 2018, 16:37

Iqman te tabletki to rewelacja ich działanie jest rewelacyjnie ,szybko u mnie poprawa po trzech dniach.Erekcja mocniejsz.Nie wspomną o tym żę najbardziej zadowolona z ich działania jest moja żona.
Witold7
 

Re: Super erekcja

Postprzez Władysław » środa, 21 lutego 2018, 20:04

Polecałbym IQMAN na bazie naturalnych składników nie powoduje przy tym skutków ubocznych tzn jest bezpieczny dla organizmu.
Władysław
 

Postprzez » środa, 21 lutego 2018, 20:04

 

Następna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron