Zamienniki do drukarki

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez Ela78 » wtorek, 19 września 2017, 10:13

Ja kupuje zamienniki już od kilku miesięcy, polecam zamawiać przez internet, bo jest to o wiele bardziej opłacalne niż w sklepach stacjonarnych, sama kupuję na https://locoprint.pl/ . Są wydajne, mają dobrą cenę, jestem z nich zadowolona. Jak do tej pory nie miałam problemu z drukarką i drukowaniem.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » wtorek, 19 września 2017, 10:13

 

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez dorizz » wtorek, 14 listopada 2017, 12:57

Szczerze przyznam, że zamienniki do drukarki opłaca sie kupować bo jest to po pierwsze bardziej ekonomiczne a po drugie ja nie widze roznicy w jakosci druku miedzy oryginalem a zamiennikiem. Od dawna kupuje ze sklepu DobreTonery i jestem zadowolony, Wam tez polecam robic tego typu zakupy a juz szczegolnie jesli duzo drukujecie ;)
dorizz
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:11

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 21 listopada 2017, 08:53

Otóż to! Przecież zamienniki są o wiele tańsze, a w przypadku biura czy domu to bardzo ważny aspekt ;)
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez milko79 » niedziela, 17 grudnia 2017, 00:34

mysle ze warto w zamienniki wrzucac kase, bez sensu jest przeplacac chyba ze masz drukarke jakas bardzo droga za pare tys, jezeli do domowego uzytku to nie ma sensu ladowac setki w oryginalne tonery gdy mamy ta sama jakosc wydruku przy zamiennikach, na dobretonery.pl masz sporo ich, bralem do samsunga m2026w za ok. 80zl a oryginal w tym przypadku kosztuje prawie 200zl
milko79
 

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez adtra6 » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:16

fakt jest taki że zamienniki są często dużo tańsze a jakością wcale nie odstają.
adtra6
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 18 grudnia 2017, 08:51

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez sztefan » czwartek, 11 stycznia 2018, 01:15

milko79 napisał(a):mysle ze warto w zamienniki wrzucac kase, bez sensu jest przeplacac chyba ze masz drukarke jakas bardzo droga za pare tys, jezeli do domowego uzytku to nie ma sensu ladowac setki w oryginalne tonery gdy mamy ta sama jakosc wydruku przy zamiennikach, na dobretonery.pl masz sporo ich, bralem do samsunga m2026w za ok. 80zl a oryginal w tym przypadku kosztuje prawie 200zl

to prawda, zamienniki maja to samo w srodku co oryginalne, placimy praktycznie za markowe opakowanie, sklep w porzadku, nawet na allegro widzialem drozsze zamienniki wiec jak dla mnie duzy plus.. zamawialem kiedys do hp'ka ale nabylem teraz samsunga i w prezencie dostalem 2 tonery, takze mysle ze starczy mi na pol roku
sztefan
 

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez milanoos » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:29

milko79 napisał(a):mysle ze warto w zamienniki wrzucac kase, bez sensu jest przeplacac chyba ze masz drukarke jakas bardzo droga za pare tys, jezeli do domowego uzytku to nie ma sensu ladowac setki w oryginalne tonery gdy mamy ta sama jakosc wydruku przy zamiennikach, na dobretonery.pl masz sporo ich, bralem do samsunga m2026w za ok. 80zl a oryginal w tym przypadku kosztuje prawie 200zl

to prawda, biore do samsunga zamiennik DT-111XS i jest bardzo dobrze, chwale sobie i mysle ze jeszcze nie raz kupie w tym sklepie;) nie widac zadnej roznicy miedzy oryginalem, jakosciowo zamienniki swietne
milanoos
 

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez Marekzak » czwartek, 15 marca 2018, 20:40

adtra6 napisał(a):fakt jest taki że zamienniki są często dużo tańsze a jakością wcale nie odstają.
przykladowo roznica w cenie tonera od samsunga to 230zł a zamienniki zaczynaja sie juz od 89zl, wiec mozna powiedziec ze ponad polowa kasy zaoszczedzona a jakosc faktycznie jest ta sama, ja zamawiam na dobretonery.pl i dobrze na tym wychodze :wink:
Marekzak
 

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez wiktoria68 » piątek, 23 marca 2018, 07:25

Przeglądałam ostatnio zamienniki na stronie firmy drox. Za zamiennik tonera nie chcą duzo https://drox.pl/product-pol-422-Toner-zamiennik-My-Office-Samsung-MLT-D101S.html za oryginał trzeba by zapłacić więcej. Wszystko zapewne ma swoje plusy i minusy, znam ludzi, którzy kupują oryginały. Trudno mi powiedzieć, czy bardziej ze snobizmu, czy po prostu dlatego, że ich stać. Ja na zamienniki nie narzekam, starczają mi naprawdę na bardzo długo.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Zamienniki do drukarki

Postprzez sumoj » niedziela, 25 marca 2018, 12:50

takie zamiennki słyszałęm że psują drukarki
sumoj
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 25 marca 2018, 12:48

Postprzez » niedziela, 25 marca 2018, 12:50

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron